Анатолій Гриценко, який балотувався в президенти, не буде голосувати за чинного президента Петра Порошенка у другому турі виборів-2019.

Про це політик написав у Facebook, подякувавши виборцям, які віддали голос за нього.

Свій результат Гриценко прокоментував так: «1 306 411 – багато це чи мало? Для перемоги сьогодні недостатньо, це факт. Але – це добра база взаємної довіри і підтримки, ціннісна і правдива база, для наших з вами дальших перемог».

«Набагато менші за відсотками домішки хімічних елементів перетворюють крихкий чавун на міцну сталь. І на потужну броню!», – зазначив Гриценко, який у першому турі виборів отримав 6.91% голосів.

«Ми збережемо й посилимо нашу команду, адже боротьба за країну продовжується — тепер уже на парламентському й урядовому фронтах. Тож легкий передих, домашня робота над помилками – і далі вперед, упевнено й рішуче!», – заявив він.

«За кого голосувати 21 квітня, ви мене питаєте? За Порошенка, за ще п’ять років брехні, корупції і мародерства – я не проголосую ніколи», – додав Гриценко.

На його переконання, «Порошенко мав шанс, він його зганьбив – має піти і має відповісти перед законом».

«За Зеленського? Скажу прямо: я ще не можу дати вам поради, сам не визначився. Зважую шанси і водночас ризики для країни, ще недостатньо інформації отримав. За тиждень матиму позицію і рішення, вам одразу повідомлю», – додав Гриценко.

Джерело

error: Content is protected !!