“Гpaти зa Укpaїну – ocoбливe пoчуття” – Cвiтoлiнa дaлa гyчнy oбiцянку пepeд Oлiмпiaдoю

Тенісистка Еліна Світоліна пообіцяла зробити все можливе, щоб завоювати для України медаль на Олімпіаді в Токіо.

Першій ракетці України Еліні Світоліной, що зіграла напередодні весілля з французьким тенісистом Гаель Монфісом, поки не доводиться думати про весільну подорож, оскільки попереду у спортсменки Олімпійські ігри в Токіо, на яких вона мріє здобути для країни медаль.

Слова українки наводить сайт сайт ITF

“Грати за Україну – особливе почуття”, – зізнається Еліна і зазначає, що неймовірно пишається представляти рідну країну на міжнародних турнірах.

За словами тенісистки, Олімпіада – важлива подія для України, українці активно підтримують спортсменів, виступаючих на головних стартах чотириріччя.

У зв’язку з цим Еліна обіцяє зробити все від себе залежне, щоб якомога краще підготуватися до Ігор в Японії і завоювати для України бажану нагороду.

Довідка

Тенісний турнір в рамках Олімпіади в Токіо пройде з 24 липня по 1 серпня. Крім Світоліной на ньому честь збірної України захищатимуть Даяна Ястремська та сестри Людмила і Надія Кіченок. У заявці національної команди також значилася Марта Костюк, але вона змушена пропустити змагання через травму плеча. У парному розряді Костюк повинна була грати в дуеті зі Світоліной, тепер її місце займе Ястремська.

За матеріалами .dialog.ua

Share
error: Content is protected !!