” Господи, яка ж вона неймовірна”: Мережу вразила Олена Зеленська на прийомі у Папи

На своїй сторінці в Інстаграм Олена Зеленська написала допис. Публікуємо мовою оригіналу.

Мали за честь бути представленими Його Святості Папі Римському Франциску

Під час офіційного візиту до Ватикану Президент України Володимир Зеленський разом з дружиною Оленою відвідали ватиканські музеї, Сикстинську капелу та собор Святого Петра.

Володимир та Олена Зеленські оглянули мозаїчний вівтар князя Володимира та княгині Ольги. Мозаїчні зображення Володимира Великого і княгині Ольги виконані ватиканськими майстрами на кошти української громади та єпископа Стемфордської єпархії УГКЦ Василя Лостена. У соборі Святого Петра вони перебувають з 1989 року. Також Президент з дружиною відвідали могилу святого Петра.

Мережу підкорив зовнішній вигляд Олени Зеленської.

asyalemeshko Дуже гарна перша Леді))

kingknowles Найгарніша перша леді

_katarina_1990_Вы очень красивая пара! Я так рада за вас!

marina.roenko Наша гордість

vzuttiavid Велика честь для України

ukrainegoodmorning Слава украіні

muhajewellery Виглядаете не перевешено!

tatyanaszumowski Дуже гарно !

Нагадаємо, президент України попросив допомогти зі звільненням українців, які перебувають у полоні на Донбасі, в Криму та в Росії.

Крім того, український гарант провів зустріч із державним секретарем Святого Престолу П’єтро Пароліном. “Папа Римський робить усе можливе для досягнення миру та гармонії в усьому світі.

Через 2 місяці після “Норманді” в Парижі я просив допомогти зі звільненням українців, полонених на Донбасі, в Криму та в Росії. Натхненний нашою розмовою про мир в Україні”, – написав український лідер у Твіттері.

За матеріалами сторінки в Інстаграм Олени Зеленської

Share
error: Content is protected !!