Генерал Кривонос: «Сьоrодні 32 роки, як я був призваний до лав Збройних Сил. Ні на секудну не жaлiю, що …»

Сьогодні 32 роки, як я був призваний до лав Збройних Сил.

Служба пройшла у більшості на полігонах. Не легка але дуже цікава. Ні на секудну не жалію, що моя доля пов’язала мене зі службою в лавах Збройних Сил. Адже захищати Україну, це честь для мене!

Нагадаємо Сергій Кривонос

Командир групи спецпризначення, командир 8-го хмельницького полку спецпризначення, — двічі виводив полк у найкращі частини ЗСУ за підсумками року; на керівних посадах в командуванні сухопутних та аеромобільних військ. Брав участь у багатьох міжнародних навчаннях.

2014-го особисто командував обороною Краматорського аеродрому, котра позначилася значними втратами нападників.

7 жовтня 2014-го призначений начальником Управління спеціальних операцій Генерального штабу.

Полковник Кривонос і його команда розробили стратегію побудови українських Сил спеціальних операцій у співробітництві з представниками НАТО. Але, за даними журналіста Юрія Бутусова, начальник Генштабу Віктор Муженко негласно усунув Кривоноса від реалізації програми підготовки ССО, через особистий конфлікт.

5 січня 2016 року наказом Міністра оборони України призначений першим заступником командувача Сил спеціальних операцій ЗС України.

12 березня 2019 року Указом Президента України призначений заступником Секретаря Ради національної безпеки і оборони України.

9 квітня президент Порошенко призначив Кривоноса головою комісії з військово-технічного співробітництва та експортного контролю, а 7 травня 2019 року став керівником новоствореної міжвідомчої робочої групи з підготовки пропозицій щодо зміцнення обороноздатності держави. 29 листопада 2019 президент Зеленський звільнив Кривоноса з посади керівника групи.

У травні 2019 року секретним Указом Президента України заступник Секретаря РНБО України Сергій Кривонос отримав звання генерал-майор

Kryvonos Serhii

Share
error: Content is protected !!