«Фокіну пора “на вихід!” — Готуємо запит до Президента України з вимогою звільнити Вітольда Фокіна. Переконаний, що Україні не потрібен ще один лобіст інтересів РФ

Роман Лозинський

Фокіну пора “на вихід!”

Ми з депутатами “Голосу” ініціюємо вихід Фокіна з ТКГ! Вітольд Фокін вже давно не боїться називати бойовиків так званих Д/ЛНР “повстанцями”, виступає за загальну амністію, за особливий статус не тільки ОРДЛО – але і всього Донбасу, а також за створення “міжнародного тимчасового уряду” на суверенній території України.

Подібні заяви є неприйнятними та шкідницькими. Заяви Фокіна демонструють його повне нерозуміння причинно-наслідкових зв’язків початку російсько-української війни та відвертий дрейф у бік Росії, рівно як і знаходження під повним впливом московської пропаганди. Нагадаю, у 2017 році Фокін заявляв, що “Росію треба зрозуміти – у неї там флот”, адже вона “втратила би Крим навічно”, бо “прийшли би сюди американці”.

Готуємо запит до Президента України з вимогою звільнити Вітольда Фокіна з посади першого заступника голови делегації України у Тристоронній контактній групі.

Переконаний, що Україні не потрібен ще один лобіст інтересів РФ на переговорах у Мінську. А парламент має реагувати на заяви представників української делегації у ТКГ, які підважують цілісність української позиції на перемовинах і ставлять під сумнів принципові для України моменти.

Закликаю колег з усіх фракцій підписатися під цим запитом до Президента України і надати принципову оцінку висловлюванням пана Фокіна на посаді заступника голови делегації.

Share
error: Content is protected !!