Екснардеп: «Українці не повинні дати навіть шансу «ОПЗЖ», щоб у нас в прикордонних областях не поширювався ceпapaтuзм»

Нардеп 7 і 8 скликань Верховної Ради Олег Медуниця пише на своїй сторінці в Facebook, напередодні місцевих виборів важливо звернути увагу виборців на одну партію, яка несе пряму загрозу Україні як державі.

“Я багато пишу і говорю про недолуге управління та прорахунки Зеленського і Слуг народу. Але напередодні місцевих виборів хочу звернути увагу виборців ще на одну партію, яка несе загрозу Україні як державі. Це кремлівський проект під назвою ОПЗЖ. Партія повністю керується з Москви. Їхні лідери часто їздять на перемовини до керівництва країни-агресора.

Зараз ОПЗЖ активно включилася у виборчий процес. Їхня риторика перейшла з площини проросійської політики у площину соціальних гасел. Зокрема, з бордів вони обіцяють встановити мир. Щоправда, не зрозуміло, яким чином місцева влада може впливати на встановлення миру в Україні.

Але ОПЗЖ обіцяє.

Від цієї політичної сили кандидатом на посаду міського голови Слов’янська йде одіозна Неля Штепа. Яка була мером цього міста у 2014 році. І яка зустрічала «хлібом-сіллю» терористів, котрі тоді захопили Слов’янськ.

Тому давайте напередодні виборів зробимо такий надійний політичний заслон, щоб якомога менше представників цієї політичної сили потрапило до місцевих органів влади.

Особливо у нас, на Сумщині, в регіоні, який межує з країною-агресором. Для того, щоб у нас не поширювався тут сепаратизм.” – пише Медуниця.

Share
error: Content is protected !!