«Доспівалася!» — Директор палацу “Україна” поставив крaпку. Концерту Таїсії Повалій у Києві не буде

Ювілейного концерту Таїсії Повалій в Національному палаці мистецтв “Україна”, який запланований на 10 грудня, не відбудеться.

Про це сказав директор Національного палацу мистецтв “Україна” Роман Недзельський під час брифінгу, повідомляє кореспондент Укрінформ.

“Концерту Таїсії Повалій в палаці “Україна” не буде, тому що не дотримана вся процедура… Якщо вона українська співачка, то повинна адаптуватися до того, що у нас сьогодні є. Якщо вона не адаптується, то соціум її не сприйме”, – сказав Недзельський.

Також він зазначив, що жодних попередніх угод з артисткою підписано не було.

Недзельський додав, що на ці дати вже навіть заплановані інші заходи.

Як повідомляв Укрінформ, 23 липня в Іnstagram співачка Таїсія Повалій анонсувала свій сольний ювілейний концерт “Сьогодні і назавжди” в Національному палаці мистецтв “Україна” 10 грудня 2019 року.

При цьому в пресслужбі закладу заявили, що не отримали жодних афіш чи інформації про запланований сторонніми організаторами концерт Повалій.

Згодом генеральний директор НПМ “Україна” Роман Недзельський підтвердив Укрінформу, що жодних угод на проведення концерту Повалій не підписано.

Водночас на сайті національного квиткового оператора Karabas.com відбувався продаж квитків на концерт Повалій і припинився лише 14 серпня.

Таїсія Повалій — народна артистка України, народний депутат VII скликання від Партії регіонів. Під час Революції Гідності в 2014 році Повалій активно гастролювала в Російській Федерації, зокрема виступала у Кремлі. Нині артистка продовжує брати участь у концертних заходах на території РФ.

ДЖерело

Share
error: Content is protected !!