Чoлoвік з жioчкoю нa Рeно ” Кліo” пpиїхали з Дoнецька oтримати пeнсію і кyпити 140 кілoгpaмів дoзволених пpoдуктів, які мoжна пpoвозити чepeз блoкпости

Олексій Ляшенко

Під впливом розмови з пенсіонером із Донецька. Пишу поки все вирує. Чоловік з жіночкою на Рено » Кліо» приїхали з Донецька отримати пенсію і купити 140 кілограмів дозволених продуктів які можна провозити через блок пости.

А вирує все,ось чому. Спитав яка ж Українська пенсія у них після підвищення. У нього 7456 — бувший шахтар, у неї 2422 працювала на » Точмаші».

А ще ТАМ у нього 6600 рублів, у неї 2500 рублів рахуйте самі.Поруч з ними наші жіночки в черзі на вигляд як злиденні — злидні і погляд мешканців неокупованої України дуже сумний.

Але головне навідь не те, до цього ми звикли. Головне те коли я почав розповідати що може скоро будуть миротворці і ви (; на увазі окупована територія) знову станете Україною і війна закінчиться.

ВІД ВІДПОВІДІ ЖІНОЧКИ, НАВІДЬ НЕ ЧОЛОВІКА, Я ВВІЙШОВ В СТУПОР. Дослівно — ДА ПУСТЬ СТРЕЛЯЮТ. ПОКА ОНИ ИГРАЮТ В ВОЙНУШКУ МЫ ХОТЬ ШОТО ИМЕЕМ.

Отакі є люди. Звісно це не показник що всі такі, але???? Ще є перевізники які теж так вважають. Це жах. Сумно що ні уряд, ні президент,ні депутати не хочуть бачити цю проблему.

Share
error: Content is protected !!