Боєць АТО yсuновuв трьох дітей своїх 3аruблux побратuмів

Володимир Сироватко відчуває гордість, коли діти називають його татом.

Сироватко Володимир та його дружина Надія усиновили трьох хлопчиків.

Це брати Максим, Артем і Коля. Діти добре сприймають новоспечених батьків і ні на крок від них не відходять.

Відповідна публікація розміщена в Facebook.

Сироватко Володимир сказав, що діти і сім’я мають для нього величезне значення, а усвідомлення цього прийшло посло війни.

“Будинки, коштовності, автомобілі… Це все не має ніякого значення. Гроші прийдуть і підуть. Справжня цінність – це людське життя, а ще сім’я і діти… Розумію, що це звучить банально, але це правда”, – міркує Володимир Сироватко.

Боєць не виключає того, якби не війна, то подружня пара досі б сумнівалася, чи варто брати дітей на усиновлення. Однак зараз батьки жодного разу не шкодують, що обзавелися таким “багатством”.

Володимир Сироватко до війни працював у Міністерстві культури, вирішував справи державного значення. Далі закинув кар’єру і пішов на передову захищати народ.

В армію Сироватко прийшов рядовим стрільцем, і вже через кілька місяців став командиром бойової машини, сержантом. Відділення Володимира базувалося в Красногорівці, а це лише в двадцяти кілометрах від Донецька.

Боєць каже: “У важкі хвилини, під час сильних обстрілів, коли життя висіло на волосині, чітко визначив для себе, що більше всього на світі хочу повноцінну сім’ю з дітьми.

Це дуже особиста історія. Спочатку ми з дружиною готувалися до одного сина чи доньки, проте, почувши про непросту долю трьох братів, вже не могли пройти повз”.

Share
error: Content is protected !!