Блогер: «Після цієї заяви Макрона вагань більше бути не повинно – потрібно приступати до відновлення ядерного статусу»

Зовсім не даремно політичні експерти назвали саме президента Франції Еммануеля Макрона головним “тараном» потепління між Заходом і Росією.

Під час спілкування зі ЗМІ французький президент висловив власну думку, яка полягає в тому, що він особисто готовий і надалі покращувати відносини з Росією і конфлікти Росії з її сусідами не можуть бути перешкодою для зближення культурних і ділових кіл Франції та Російської Федерації.

Макрон додав, що конфлікти ці локальні і можуть тривати вічно, але від цього не повинні страждати інші країни.

Коментуючи інформацію, політичний аналітик, блогер Юрій Тищук відзначив, як бачимо, Макрон вже забув, що Франція разом з іншими гарантували Україні безпеку і недоторканність.

Треба робити висновки.

Як бачимо поруч з РФ може вижити тільки той, хто сам може спричинити противнику такої шкоди, що зробить неможливим життя для нього і для інших.

Юрій Тищук вважає, що, як не дивно, але треба негайно брати на озброєння гасло Путіна: «А, навіщо нам світ, якщо в ньому можна знищувати українців і Україну?».

Треба негайно відновлювати ядерну зброю, якщо не вибухову, то так звану «брудну» і створювати непридатні для виживання умови для будь-кого, хто порушує права і інтереси України.

Share
error: Content is protected !!