Блогер: “ДНР вимагатиме аби Київ віддав під контроль всю Донецьку область»

Публікуємо допис блогера Mason Lemberg в оригіналі.

Орфографію та синтаксис збережено:

“днр” вимагатиме аби Київ віддав їй під контроль всю Донецьку область.

Ми будемо наполягати на повноцінній територіальної цілісності республіки. Вона в межах колишньої Донецької області”, – зазначив Д.Пушілін.

На його думку, це питання “необхідно вирішувати за столом переговорів, без зброї в руках”.

Стоп. А яка така “днр”? Яка так зброя в руках? В тому відео з клоунами, коли зеля зливав Золоте, він розказував про “за крок до миру”, розказував про повернення наших територій, розказував, про вибори за українськими законами після виведення гуснявих військ.

А тепер я чую про якусь “днр”, яка претендує на додаткові території Донецької області.

Не треба сприймати слова макак серйозно? Так, я був би згоден, якби не 2 “але”:

1) але за останні півроку я не бачу жодних ознак чому це не може бути втілено. Навпаки, влада за бюджетні гроші будує мости, здає обізьянам села і міста. То чому б і не всю Донецьку область “заради миру”?

2) але Зеля готує нам мир, збирається зустрічатися з хйлом, навіть підписав і погодив якісь пункти спільної заяви по результатах зустрічі.

Ці договорняки поки що таємні. Але все ж, якби в цих договорняках було написано те, про що говорив зеля, здаючи Золоте, то макака з ружжом, зараз би скулила, розказуючи що її зливають, але вона чомусь розказує про “днр” в контексті майбутнього, та ще й на всій території Донецької області.

То що ж за договорняки підписав зеля?”

Share
error: Content is protected !!