«Беріть гітари і приїжджайте до нас!» – військові просять артистів виступати в зоні ООС (відео)

У час, коли гастролі й тури в українських артистів через карантин поставлені на тривалу паузу, військові нагадують: зірки завжди можуть приїхати у зону ООС.

Його позивний присвячений рідному місту – «Вінниця». Вперше на фронт він потрапив у найстрашніші роки війни – у 2014–2015-их на Сході захищав Україну у складі зведеного загону Повітряних сил «Дика качка».

У наступні роки військову службу продовжував у Вінниці, а з початку грудня 2020-го знову повернувся у зону бойових дій.

– Яка там зараз атмосфера? – перепитує «Вінниця». – Ну, по-перше, зустріла мене вже не зона АТО, а – ООС. Звісно, того жаху, який був у 2014-му, немає, проте війна ж не зупинена.

Втрати й поранення, слава Богу, не щоденні, але, на жаль, продовжуються. Мирне населення, як і раніше, сприймає нас двояко: одні підтримують, від інших – чекай пострілу у спину… А от те, що стабільно незмінне – бойовий дух побратимів.

Нехай вся Україна знає: всі хлопці завжди у повній бойовій готовності й налаштовані максимально рішуче – будемо стояти і захищати Україну до перемоги. Не інакше!

«Фільми про героїв правдиві: позитиву не втрачаємо навіть у найважчих ситуаціях!»

У перервах між виконанням бойових завдань, як зазначає «Вінниця», свій побут бійці, як можуть, заповнюють позитивом.

– Жарти, справжня дружба, щира підтримка у тій обстановці незамінні. Саме це вміння – попри все, не впадати у відчай і знаходити позитив – на початку війни нас виручало у найважчих ситуаціях під час нескінченних обстрілів і «котлів».

Виручає й зараз, – розповідає вінницький боєць. – У силі почуття гумору багато наших хлопців взагалі легко дадуть фору відомим гумористам! Те внутрішнє налаштування героїв, що показане у фільмах «Кіборги» Ахтема Сеїтаблаєва і «Наші котики» Володимира Тихого, дуже влучно відображено. Незламність Збройних сил України якраз у цьому – ми завжди мотивовані, сильні духом й ніколи не втрачаємо позитиву.

«Дуже чекаємо артистів з концертами на передовій. Відчувати їх підтримку важливо!»

Зігрівають бійців на фронті не лише жарти, а й українські пісні. У дорозі та на позиції, де зараз перебуває «Вінниця», АТОвці, коли є вільна хвилина, слухають першу військову радіостанцію «Армія FM» і залюбки підспівують улюбленим хітам.

– От зранку слухали «Бумбокс» і новий проект Сашка Положинського «Був’є». А взагалі у плей–листі, що завжди збадьорить та підніме бойовий дух – пісні тих, хто співає про близьке нам. Це O.Torvald, Riffmaster, «Без обмежень», «Широкий лан», «Паліндром», «Скрябін», Kozak System, «Антитіла», «Мері», Арсен Мірзоян, «ВВ», «Гайдамаки» з Тонею Матвієнко й багато інших. Любимо музику не лише гарну, а й зі змістом!

Саме тому «Вінниця» разом із побратимами з Києва, Кропивницького та інших міст й вирішили записати відеозвернення до українських зірок.

– Ми хочемо підтримати українських артистів, які через карантин і світову пандемію залишились без турів. Зараз, коли у зірок немає можливості гастролювати, ми запрошуємо їх приїхати до нас на передову, – говорить «Вінниця». – Беріть свої гітари і приїжджайте на наші позиції! Ці концерти ви запам’ятаєте назавжди, а для нас вони будуть важливою підтримкою.

У той час, коли люди у містах, де запаху війни й не було чути, продовжують палкі дискусії з приводу того, чи потрібні у такі складні часи концерти, бійці запевняють: однозначно потрібні.

– Коли у 2015 році я повернувся у Вінницю, наші друзі з компанії «ВІННИЦЯКОНЦЕРТ», яку заснував продюсер гурту «ТІК» Олег Збаращук, на постійній основі почали надавати квитки на концерти військовим Збройних сил України, родинам АТОВців та волонтерам, які всі ці роки були з нами. І ми з радістю на ці концерти ходимо.

Адже для тих, у чиєму серці назавжди залишається жах війни і втрати побратимів, такі моменти – це не просто розвага, а елементи психологічної допомоги. Піти на концерт чи виставу зі своєю родиною і хоча б на кілька годин мати можливість розслабитись, відпочити – це дуже цінно, – зазначає «Вінниця».

– І особливо приємно на концертах відчувати, що багатьом артистам дійсно небайдужа доля АТОвців. Спілкуючись із публікою, у перервах між піснями вони нагадують усім глядачам про тих, хто на фронті. А коли вся зала гучно підхоплює: «Слава Україні! Героям слава!» – це відчуття до мурашок…

Такими я пам’ятаю концерти у Вінниці гуртів «Антитіла», «Бумбокс», «ТІК», «СКАЙ», «Один в каное», Олександра Пономарьова, Христини Соловій, харківського оркестру «Prime Orchestra» й багатьох інших. Це цінні спогади, які хотілось би відчути й тут, на передовій. Так що всіх артистів запрошуємо на гастролі до нас! Приїжджайте! Та вірте у свою армію! Бо перемога буде за нами! Слава Україні!

За матеріалами сайту 20 хвилин Вінниця.

Share
error: Content is protected !!