Антін Сухарський: «Шановний пане президенте! Сказати, що багато хто розчарувався у вас – означає не сказати нічого …»

ШАНОВНИЙ ПАНЕ ПРЕЗИДЕНТЕ, Петро Порошенко

Зізнаюся чесно, що понад п’ять років тому (8-го лютого 2014 року), я відкрито агітував за Вас перед бійцями щойно створеного «Правого сектору». Ви з нами не тільки стояли на барикадах Майдану, але й уособлювали виважену міць і досвідчену розважливість, якої часом так бракувало гарячим серцям, що билися за свободу і майбутнє України.

Декого з тих хлопців вже немає в живих. З деякими я й досі підтримую зв’язок.

Сказати, що багато хто розчарувався у Вас – означає не сказати нічого. Гастролюючи країною, я часто зустрічав людей, які Вас буквально ненавидять (у тому числі і на передовій).

Але задаючи запитання: «Що вам конкретно поганого зробив Порошенко?», – здебільшого чув відповідь або про недолуге начальство, або про тарифи, або про непокаране зло, або про кумівство та корупцію у воюючій країні, або відверто ворожі пропагандистські концепти.

Проте, я не збираюся замикати на Вашій персоні всі гріхи світу. Прекрасно спізнавши на собі, як в нашій країні працюють проросійські ЗМІ, знищуючи опонентів, можу вам тільки висловити своє щире співчуття.

Як дорослий чоловік, розумію, що ви теж лише людина, оточена такими самими людьми, які мають право на помилку. З єдиною лише різницею: зараз ви часом вибачаєтеся не стільки за свої, скільки за їхні помилки.

За період свого президентства ви виконали майже всі дійсно важливі для мене передвиборчі обіцянки: сприяли створенню нової української Армії, створили умови для прийняття Безвізу і отримання Томосу, активно лобіюєте законопроект «Про Мову» та геополітичний вектор приєднання України до ЄС та НАТО.Щиро Вам за це дякую і цілком підтримую Ваші дії в цьому напрямку.

Втім, не зважаючи на блискучі перемоги на зовнішніх фронтах, внутрішня кадрова політика в країні абсолютно провалена, і ви самі це зрозуміли, коли в режимі «ручного керування» очолили передвиборчу гонку в другому турі.

Я – приватний підприємець. Самодостатня, самозабезпечена особа. Мені від держави нічого не треба, окрім закону і справедливості.

Проте, коли в моєму житті настала важка мить – держава виявила до мене абсолютно вороже ставлення. Через брехню і наклепи офіційних чиновників найвищого рангу, а саме: Вашого представника у ВР Ірини Луценко та нинішнього міністра юстиції Павла Петренка, я був вимушений тимчасово покинути територію України, бо жодні звернення до судів та органів юстиції з проханням зупинити цю травлю, роками лишалися без відповіді.

Користуючись адмінресурсом та доступом до ЗМІ, ці високопосадовці абсолютно безкарно нищили мою репутацію – єдине, що є у чесної людини, яка заробляє інтелектуальною працею.

Вперше в житті, потрапивши в лещата державної несправедливості, де замість закону в судах часто головує «телефонне право» та адмінресурс, я на власному досвіді переконався, як легко і швидко в нашій країні можна втратити не лише репутацію, але й бізнес, майно, а часом і життя.

Всеохопне хамство, байдужість, високомірність, безкарність українських чиновників та суддів нічим не відрізняються від часів Вашого сумнозвісного попередника. Тому, на мою думку, не корупція, а саме деградація моралі та законності серед українського політикуму є однією з найбільших системних внутрішніх проблем країни.

Скажу відверто, я і цього разу підтримаю Вашу кандидатуру на пост Президента України.

Єдине, чого б дуже хотілося, аби Ви почули і мій скромний голос митця, якому не байдужа доля нашої країни.

Судова реформа, докорінна люстрація старої команди, що Вас майже «втопила», закони про імпічмент та відміну депутатської недоторканності, ну і дороги… Знаю, знаю, це до Гройсмана, але користуючись нагодою, нагадаю)))

Ну, а пані Луценко й Петренку передайте, будь ласка, при нагоді, що я на них зла не тримаю. Що було, те було. Вони своє зробили аж до того, що Ви знову потребуєте нашої допомоги, яку я Вам щиро надам і цього разу!

Перемоги Вам, пане Президенте!

СЛАВА УКРАЇНІ!

PS Ну, я якщо почули, поставте хоча б плюсик в коментарах))) Дякую!

Антін Мухарський

Share
error: Content is protected !!