Українська співачка Ані Лорак, яка живе і будує кар’єру в Росії, виступить в одеському нічному клубі ITAKA. Планується два концерти – 16 і 17 серпня.

На своїй сторінці в Instagram виконавиця опублікувала відповідний анонс заходу. Шанувальникам вона пообіцяла, що вони почують свої улюблені хіти, а також пісні українською мовою (щоб подивитися фото, доскрольте до кінця сторінки).

«Мої найкращі! Ми так чекали нашої зустрічі! Щаслива повідомити, що 16 і 17 серпня в Одесі, в клубі ITAKA, пройдуть 2 незабутніх шоу, де пролунають найкращі пісні, а також ваші улюблені хіти українською мовою. Рахую дні. Хочу обійняти вас моєю музикою», – йдеться в публікації Ані Лорак.

Організатор концертів в Одесі Артем Вознюк заявив, що на заході планується посилена охорона у зв’язку з погрозами націоналістів.

«Так, ми будемо залучати МВС і забезпечувати безпеку тих, хто прийде послухати улюблену артистку. Такі ж заходи безпеки, наскільки мені відомо, будуть і на концертах Лободи і Басти. Я сподіваюся, що загрози, які несуться в мою адресу, залишаться на папері та в соціальних мережах. До речі, вони вже пожвавішали і внесли мене на «Миротворець», – сказав чоловік «Стране».

Джерело

error: Content is protected !!